Hakkımızda

Can Ticaret

Can ticaret İstanbul Sancaktepe'de kurulmuş olan ve batarya ile pil imalatını gerçekleştiren bir işletmedir. 2014 senesinde resmi bir şekilde ticari yaşamına başlanmıştır. Firmamız, gerek yurtiçi gerekse de yurt dışında hizmetlerini sürdürmektedir. Online bir şekilde beton pompasikumanda.com üzerinden ürünler başta olmak üzere çeşitli yedek parçalar ile ürün bilgileri 2015 tarihinde faaliyete girmiştir. Cam pil ile Batarya, uzun ömürlü pil imalatı ile toptan satışı gerçekleştirilmektedir. Beton pompa kumanda pil satışı da gerçekleştirilmektedir. Ürün yelpazemizi genel itibariyle modeller ve ürünler sayfamızdan incelememiz mümkündür.

BETON POMPASI KUMANDALARI

Misyonumuz

Doğru kalite ile fiyat oranını sağlamak suretiyle geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek.

Firmamız tarafından kumanda ve yedek parça, elektronik malzeme ile kartlar, buton ve buton kutuları, kumanda kemerleri, kumanda körükleri ile aksesuarlarını satar.

Kumanda bataryaları ile ilgili genel itibariyle ürün çeşitlerimizi incelemeniz mümkündür,
Batarya şarj aletleri ise kumandada batarya şarj aletleri ürün çeşitlerimizi de aynı şekilde kategoriler arasında incelemeniz mümkündür,
Satın aldıktan sonraki tavsiye edilen uygulamalar ile ilgili özellikle de geri dönüşüm başta olmak üzere teknik arızalar ile bakım ve onarım çalışmaları ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bizden beklentilerine şekil vererek gurur duyulan lider bir firma haline gelmek.

BETON POMPASI KUMANDALARI

Beton Pompası Kumanda ve Bataryalar

Beton pompası kumanda pilleri imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Pil imalatında ise güven ve kaliteye önem veren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda pil ve batarya imalatını gerçekleştirir. Kurulmuş olduğu günden itibaren ürün ile hizmetlerin dağıtımında, doğru tedarik zinciri yönetimi ile iş ortaklarına değer katan ilişki anlayışı içerisinde yenilikçi ve farklı gelişmeler üreterek, tedarikçi ile satıcıları birbirlerine en etkin şekilde bağlamıştır. 2013 senesinden itibaren koşulsuz şartsız bir şekilde müşteri memnuniyetini felsefe edinen firmamız, e-ticaret uygulamaları aracılığı ile bütün dünyaya hizmet vermekte ve Pazar alanı böylelikle bütün hızıyla genişletmeye devam etmektedir.

Firmamız ile alakalı daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız başta sosyal medya hesaplarımız olmak üzere web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Beton pompası kumandası ile bataryası imalatı başta olmak üzere satış işlemleri ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.